افسانه های افزایش قد

افزایش قد تضمینی با عسل

((افزایش قد تضمینی با عسل مقاله قبل تر))

آیا در تزئین خود کمی وحشی هستید؟

راز دکوراسیون خوب ، جسورانه و خلاق بودن است ، بدون آنکه هیچ وقت بی مزه نباشید. در اینجا ایده ای است که به اندازه کافی منحصر به فرد برای جلب توجه است ، اما هرگز از جایی خارج نخواهد شد.

به جای اینکه فقط گلها را به صورت ابریشمی بکشید ، از پرهای استفاده کنید! پرها مقدار کمی از بافت و زندگی را به صفحه استاندارد گل ابریشم منتقل می کنند. پرهای قرقاول و طاووس باعث افزایش قد و درام می شود. پرهای رنگ ((افزایش قد تضمینی با عسل مقاله قبل تر)) ی روشن باعث می شود نمایشگر شما چشم نواز و منحصر به فرد باشد. برای افزودن نرمی به یک دسته گل ، گلهای شتر مرغ را امتحان کنید.

ممکن است بخواهید گلها را بیرون بگذارید و چیدمان خود را کاملاً از پرها انجام دهید. یک ظرف جالب می تواند به عنوان یک نقطه شروع عالی باشد. یک مورد با نقوش پوست حیوان را جستجو کنید. پرهای اردک در یک ظرف چرمی ، حس مردانه را به هر مطب یا دستگاه مخصوص بازی اضافه می کند. پرهای کوتاه پایه ، با سنبله های تخته های قرقاول ، یک قطعه جلب توجه را برای یک بوفه یا میز سالن ایجاد می کنید.

پرهای عجیب و غریب می توانند ادویه را به اتاق خواب اضافه کنند. آنها را برای یک شب خاص با شمع ها بیرون کنید ، و روحیه ای بسیار عاشقانه ایجاد کنید. حتی ممکن است برای خودتان یک قوا را امتحان کنید!

در خارج از منزل به دنبال پرندگان پرندگان محلی از منطقه خود باشید. می توانید از این موارد استفاده کنید تا درباره عشق خود به جایی که برای زندگی انتخاب کرده اید اظهار نظر کنید. در یک پا ((افزایش قد تضمینی با عسل مقاله قبل تر)) رک جنگلی در نزدیکی قدم بزنید و به زودی مجموعه ای از پرندگان محلی خواهید داشت. به طور معمول این پرهای کوچک هستند ، اما در صفحه نمایش زیبا روی میز انتهایی “خانه” می گویند.

بخش گل های فروشگاه صنایع دستی مورد علاقه خود را برای موارد طبیعی جالب مانند خزه ، شاخه و دانه خشک شده جستجو کنید تا به طراحی خود بیفزایید. یک گلفروشی ماهر به شما کمک می کند تا این عناصر را به یک صفحه نمایش خیره کننده برای خانه خود تغییر دهید.

از آزمایش کردن نترسید. مطمئناً نظرهای جالب را جلب می کنید و با در نظر گرفتن معقول ، ظاهری تحریک کننده به هر اتاق اضافه خواهید کرد.

30 تغییر در 30 روز –

ملیسا ورچ راهنمای تزئینی ویژه رایگان را برای مدت محدود در DecorateMyHome.net در اختیار شما قرار داده است [http: //www.decoratemyhome.n

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/251193

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد