افسانه های افزایش قد

افزایش قد بعد از چهل سالگی

((افزایش قد بعد از چهل سالگی مقاله قبل تر))

گوالیور به خاطر قلعه‌ها و بناهای تاریخی که توسط پادشاهان دوره فرسوده ساخته شده است مشهور است. این شهر در واقع در کشور هند مادیا پرادش ، یک مقصد مورد علاقه برای گردشگران از سراسر جهان است. گردشگران خارجی که قصد بازدید از هند را دارند همیشه این شهر را در برنامه سفر خود قرار می دهند. این شهر دارای یک میراث تاریخی قوی است که یک واقعیت جا ((افزایش قد بعد از چهل سالگی مقاله قبل تر)) لب در مورد گوالیور است. قلعه ها و بناهای تاریخی آنقدر عظیم است که شما را با دیدن آن شکاف می کند! بیایید نگاهی بیشتر به حقایق متنوع و تاریخچه این شهر زیبا داشته باشیم.

افسانه گفته است که پادشاه این منطقه از بیماری کشنده لپروزی رنج می برد. او آماده مرگ بود زیرا در آن روزها هیچ درمانی برای بیماری وجود نداشت. در این مقطع مهم ، یک مرجع به پادشاهی می رسد و با بدبختی که بر شاه وارد شده است ، می دانید که نام او را تغییر داده و او را درمان می کند. پادشاه با خوشحالی مریم گلی ، پادشاهی را به نام گوالیور تغییر نام داد. واقعیت جالب دیگر در مورد گوالیور تعداد قلعه هایی است که توسط پادشاه ساخته شده است و نشانگر طبیعت مقاوم و قدرتمند مردم در آن روزها است.

Gwalior جاذبه های گردشگری بسیار زیادی دارد. قلعه گاوالیور چنین ساختاری باشکوه است که در ارتفاع 35 فوت ایستاده و طول آن حدود 2 مایل است. واقعیت جالب دیگر درباره Gwalior این است که در آن موزه باستان شناسی قرار دارد که مجموعه ای از آثار و نمونه های نادر را در خود جای داده و حتی از اموال پادشاه نیز برخوردا ((افزایش قد بعد از چهل سالگی مقاله قبل تر)) ر است. بنای Suraj Kund ساخته شده در قرن 15th با شکوه و عظمت خود را به خود جلب می کند. یادبود تانسن ، نوازنده بزرگ تحت حکم اکبر نیز در گوالیور واقع شده است. شهر لذت مورخان است.

فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن در خود شهر واقع شده اند و در اینجا حمل و نقل مسئله ای نیست. یک واقعیت جالب در مورد گوالیور جشنواره موسیقی تانسن است که همه ساله در ماه های نوامبر و دسامبر برگزار می شود. این جشنواره یک رویداد بزرگ فرهنگی است که شامل اجراهایی از رقصندگان برجسته و نوازندگان است. Gwalior از ماه اکتبر تا مارس آب و هوای مطبوع دارد. مقبره محمد قائوس ، مقدس مذهبی اسلامی که مربوط به قرن شانزدهم میلادی است نیز در اینجا واقع شده است. مردم محلی از نظر طبیعت کاملاً ریز و تاب آور هستند ، اما آنها نیز دوستانه هستند. اگر می خواهید یک تاریخ با تاریخ داشته باشید ، می توانید در این مکان یک زمان هیجان انگیز داشته باشید.

نویسنده من

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/4534658

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد