افسانه های افزایش قد

ارژنین افزایش قد

((ارژنین افزایش قد مقاله قبل تر))

درختان صمغ ممکن است در بین کوکابوراها محبوب باشد ، اما آنها در اینجا در مناطق شمال شرقی ایالات متحده درختی با ارزش نیستند. اگر به دنبال بهبود ارزش املاک خود هستید ، درختان صمغ سیاه ممکن است بهترین انتخاب محوطه سازی نباشد. با این وجود ، اگر به دنبال به روزرسانی ظاهر محوطه سازی خود هستید ، آنها گزینه مناسبی برای ارزش های زینتی هستند. از شاخ و برگهای مومی آنها در بهار و رنگهای درخشان تابستان و پاییز ، گرفته تا شکل زمستانی انعطاف پذیر آنها ، درختان سیاه آدامس در تمام سال خیره کننده هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این درخت میوه جالب ، ادامه مطلب را بخوانید.

درختان صمغ سیاه (Nyssa sylvatica)

خانواده Tupelo (Nyssaceae)

زیستگاه: در خاکهای اسیدی و مرطوب که به خوبی زهکشی می شوند رشد می کند. در امتداد مناطق ساحلی میانه و شرقی ایالات متحده یافت شده است. بومی کنتاکی است. بسیار سازگار است و حتی می تواند در مناطق باتلاقی و ارتفاعات خشک رشد کند.

به نظر می رسد: خرمالو معمولی ، چوب ترش ، باتلاق تاپلو ، و آب تاپلو.

رشد: این درخت آهسته و متوسط ​​، برگریز است که از هرم در مراحل اول خود شروع می شود و سپس با افزایش سن ، شکلی از سطح صاف ایجاد می کند.

برگها: متناوب ، بیضی شکل و طول 3 تا 5 اینچ. آنها در پاییز قرمز می شوند و برای زمستان می افتند.

میوه: میوه تولید شده توسط درختان صمغ سیاه دارای چربی های خام ، فیبر ، فسفر و کلسیم بسیار غنی است و همین امر باعث می شود این ماده برای پستانداران کوچک و پرندگان بسیار جذاب باشد. آنها به انگور یا انواع توت ها ((ارژنین افزایش قد مقاله قبل تر)) ی آبی رنگ شباهت دارند ، اما هیچ یک از این دو نیستند. آنها آبی تیره مانند بنفش با روکش گوشتی و گودال آجدار هستند. آنها پاییز رسیده اند.

گل: درختان صمغ سیاه ، خوشه هایی از گلهای سبز روشن ایجاد می کنند که در نزدیکی برگها رشد می کنند.

ارتفاع: عموماً به ارتفاعات بین 30 تا 60 فوت و از عرض بین 20 تا 30 فوت می رسد.

سرسختی: به عنوان زمستان سخت به USDA Hardiness Zone 4 طبقه بندی می شود.

نور آفتاب: بر اساس مقیاس رتبه بندی جهانی مورد نیاز نور خورشید برای درختان (0-5 ، با 5 “آفتاب کامل”) ، درختان صمغ سیاه به عنوان نیاز به “دو خورشید” طبقه بندی می شوند.

Value of Wood: چوب آن سبک ، یکنواخت و با بافت است و آن را به عنوان کاندیدای مناسبی برای ظروف ، کفپوش ، الوار ، کاغذ کاغذ و سایر موارد انتخاب می کند. ارزش آن در سطح پایین اس ((ارژنین افزایش قد مقاله قبل تر)) ت ، و آن را به یک خرید اقتصادی تبدیل می کند.

حیات وحش: میوه درختی زنبورها ، پرندگان ، گوزنها و سایر حیوانات و حشرات کوچک را به خود جلب می کند.

از یک حرفه ای بپرسید

اگر در مورد اضافه کردن درختان به منظره خود سؤالی دارید ، برای مشاوره حرفه ای در مورد انتخاب درختان با کیفیت با کیفیت برای املاک خود ، با یک پیمانکار مجاز برای مراقبت از درخت صحبت کنید. برخی از درختان ارزش بالاتری مانند همیشه سبز و مخروط ها را به خود اختصاص می دهند. بیاموزید که چگونه می توانید با انتخاب درختان مناسب ، مزایای بیشتری کسب کنید.

برای مراقبت از درخت درخت ایندیاناپولیس که متناسب با بودجه شماست ، با مراقبت از بودجه با شماره 317-590-1842 تماس بگیرید. پیمانکاران مجاز و بیمه آنها برای مراقبت از درختان مسکونی و تجاری ارائه می دهند

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/9719535

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد