افسانه های افزایش قد

ادویه برای افزایش قد

((ادویه برای افزایش قد مقاله قبل تر))

شیملا ، ایستگاه تپه دلربا واقع در بخش غربی هیمالیا ، بهترین مکان توریستی در هند است. بارش برف درخشان که در فضای خنک پذیرفته شده است باعث می شود ایستگاه تپه تحسین شود. نمای شگفت انگیز از ایستگاه تپه چشم بازدید کنندگان را به خود جلب می کند و به عنوان یک مقصد مورد علاقه برای دوستداران طبیعت و عکاسان مشخص شده است. Shimla نام خود را از Shyamala به معنای الهه کالی گرفت. اکنون ما به بررسی برخی از نقاط جالب گردشگری در Shimla می پردازیم.

جاخو هیلز ، مرتفع ترین قله واقع در شیملا ، مشهورترین نقطه توریستی در شیملا است. اگر می خواهید تصویر کاملی از شهر Shimla بگیرید ، می توانید در این مکان جالب قرار بگیرید. معبد هانومان واقع در نقطه اوج تپه های جاخو هزاران بازدید کننده را به خود جلب می کند. Summer Hill ، مکانی که مهاتما گاندی در آن زندگی می کرده ، مشهورترین مکان توریستی در Shimla است. این تپه با ارتفاع 6500 پا ، محل قرارگیری دانشگاه هیماچال پرادش است. معبد کامنا دوی واقع در Prospect Hill یکی دیگر از نقاط جذابیت گردشگری است. ایستاده Annadale با ارتفاع 6117 پا ، مکانی ایده آل برای بازی چوگان و دوستداران کریکت است.

موزه ایالتی شیملا ، یکی از بهترین نقاط گردشگری شیملا با مجموعه نادری از اشیاء برجسته شده که اشکال مختلف هنری و میراث فرهنگی هیماچال پرادش را برجسته می کند. نقاشی های Mughal و Rajasthani که در این موزه در معرض دید قرار می گیرند به بهترین وجه تاریخچه باستانی هیماچال پرادش را توصیف می کنند. گالری مردم شناسی ، گالری فیلاتلی ، گالری نویسماتیک و گالری باستان شناسی برخی از موزه های دولت شیملا هستند. مرکز خرید یکی دیگر از نقاط داغ در Shimla است که توجه بازدید کنندگان را به خود جلب می کند. تئاتر گاییت ، ریج و نقطه رسوایی واقع در بازار ، برخی از مناطق معروف توریستی متعلق به بازار است. ((ادویه برای افزایش قد مقاله قبل تر)) 

نمای کوه از ریج واقعاً شگفت انگیز و چشم نواز است. یخ شکن یخ شیملا ، معروف به کارناوال مخصوص یخبندان مکان خوبی برای گردشگران است تا استعدادهای خود را در یخبندان نشان دهند. جاده مال ، یکی از بزرگترین مناطق تجاری در شیملا ، در زمان حکومت استعمار در هند ساخته شد. کلیسای مسیح ، دومین کلیسای قدیمی در شمال هند ، نعمت های خود را از Shimla نشان می دهد. پنجره های شیشه ای قدیمی کلیسا نمادی از ارزش های اخلاقی را نشان می دهد. آبشار چادویک که از ارتفاع 67 متر ارتفاع دارد ، منظره ای منحصر به فرد برای گردشگران ایجاد کرده است و یکی از نقاط داغ گردشگری در Summer Hills واقع در Shimla است.

معبد تارا دوی ، واقع در تارا پاروت ، مشهورترین مکان توریستی در شیملا است. قطعه در 15 کیلومتری Shimla واقع شده است و راه رسیدن به معبد توسط جنگل های کاج ضخیم پوشیده شده است. سفر از طریق این جنگل متراکم باعث می شود شما احساس جالبی داشته باشید و تجربه ای پرماجرا را ایجاد کنید. جنگل گلن محدود ((ادویه برای افزایش قد مقاله قبل تر))  به درختان چوبی دئودار چوبی یکی دیگر از نقاط مشهور توریستی در شیملا است. مسابقه و چوگان برخی از فعالیتهای جالب موجود در این منطقه توریستی است.

Vicegral Lodge ، که اکنون با عنوان موسسه مطالعات پیشرفته شناخته می شود ، یک مکان توریستی مشهور است که در تپه های رصدخانه واقع شده است. این ساختمان شش طبقه در دوره حاکمیت انگلیس در سال 1888 ساخته شده است. این مکان مسکونی لرد دافرین بود که ویسور انگلیس هند باستان بود. امروزه ، Vicegral Lodge معمولاً به عنوان Rashtrapathi Niwas خوانده می شود. باغ زیبایی که به همراه چمنهای مجهز به آن تنیده شده ، باعث می شود احساس راحتی کنید. نقاط دیدنی زیبا موجود در Shimla باعث می شود که ملکه زمین ایستگاه های تپه شود.

روش تهیه بهترین عسل شیملا را بخوانید

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/6054897

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد