افسانه های افزایش قد

احادیث افزایش قد

((احادیث افزایش قد مقاله قبل تر))

همه مربیان و پرشهای پرش باید از اصول اساسی بیولوژیکی مکانیکی آگاهی داشته باشند. این در یادگیری و درک رویداد کمک می کند.

1. سرعت بومی

از لحاظ تئوری به این معنی است که هرچه سرعت حداکثر سرعت حداکثر سرعت حداکثر سرعت حرکت را بدست آوریم ، سرعت و در نتیجه مسافت بیشتر خواهد بود. با این وجود ، ما به منظور دستیابی به بهترین زاویه برخاستن ، نیاز به ارتفاع در هوا داریم و این بدان معنی است که باید زمان لازم را برای تولید نیروی کافی برای سرعت عمودی نیز داشته باشیم.

بسیاری از پرش های جوان اگر قادر به تولید بیش از حد سریع باشند و اگر پرش کمتری داشته باشند ، قادر به تولید مسافت کمتری از آنچه در صورت کندتر یا اجرای کوتاه تر بودند ، قادر به تولید این قطعه عمودی نیستند.

2. انتقال سرعت

در پرش طولانی ، قرار گرفتن پای پرش به طرز قابل توجهی قبل از مرکز ثقل باعث کند شدن سرعت افقی می شود. این نیروی واکنشی توسط پای تکیه گاه جذب می شود و اگر به اندازه کافی قوی باشد ، بهار ، اکنون تا حدی عمودی ، به هوا باز می گردد.

به منظور این که این انتقال ممکن باشد اتفاق بیفتد ، پرش های بلند تمایل دارند که در آخرین ، اما یک قدم فرو بریزند و تمایل دارند در نتیجه یک ضربه بیشتر به دست آورند ، و همچنین تغییر جهت سرعت را از افقی به عمودی بدست آورند. دستیابی آسانتر

یک بازرسی شخصی: به نظر من براساس پرش مربیگری به مدت 30 سال به علاوه سال ها ، این “غرق شدن” به طور طبیعی اتفاق می افتد و نباید مربی شود. با مشاهده و فیلمبرداری / فیلمبرداری پرش های بی شماری در طول این سه مرحله گذشته به صفحه برخاست ، این غرق شدن بدون هیچ گونه فکر بزرگی از جامپر اتفاق می افتد. سینک یک واکنش طبیعی است هنگام آماده سازی برای انتقال کلیه سرعتهای افقی بدست آمده در باند بصورت عمودی.

3. نیروی اعمال شده

مدت کوتاهی که یک بلوز بلند در هیئت مدیره دارد توانایی او در توسعه قدرت را محدود می کند. این 0.11-0.13 ثانیه “تمام وقت” است که آنها باید با کشیدن ساق پا و مچ پا ، نیروی عمودی را توسعه دهند و در این صورت نیرویی را از فشار قوی ران آزاد و بازوی ضد تعادل ایجاد کنند.

یک بلوز طولانی به واکنش سریع سیستم عصبی نیاز دارد تا یک ضربه عمودی را در مدت زمان کوتاه لمس کند.

توجه: پس از معرفی ، تمرین و درک مته خاص ، هر کار رویکرد کوتاه که از 4-10 قدم انجام شود باید با سرعت بالایی انجام شود. این امر باعث می شود تا سیستم عصبی بدن در مدت زمان کوتاه بسیار واکنش نشان دهد.

4- انتقال مادر

قسمت های بدن [بازوها و پاها] می توانند حرکت [سرعت x جرم x] را در جهت معین ایجاد کنند که از نظر مقدار و جهت به کل بدن منتقل می شود. برای پرش طولانی مدت زمانی که در هنگام برخاستن با زمین در تماس هستیم به قدری کوتاه است که باید از اهرمهای سریعتر و کوتاه تری استفاده کنیم بنابراین با استفاده از نوسانات خم شده زانو و معمولاً نوسانات بازو ، بازوی لحظه را کوتاه می کنیم. اهرمهای کوتاه سریع و پویا هستند اگرچه یک اهرم طولانی قدرتمندتر است اما لزوماً سریعتر نیست.

5- ANJLE PROJECTION ((احادیث افزایش قد مقاله قبل تر)) 

زاویه پرش طولانی یک سازش بین نیاز به سرعت افقی و نیاز به ارتفاع است. سرعت افقی باعث کاهش زمان روی صفحه و در نتیجه زمان افزایش قد می شود. در مورد جامپر جوان ، سرعت بیش از حد اغلب علت پرش ضعیف است زیرا زمان کافی برای بدست آوردن زاویه بهینه برخاست وجود دارد.
ما به زاویه هایی بین 18 تا 22 درجه نگاه می کنیم. این زاویه از C از G اندازه گیری می شود.

6. ارتفاع عمودی مرکز ثقل

از نظر تئوریک این حداکثر باید باشد تا با عبور C از سطح پای تکیه گاه ، تماس با زمین از بین برود. این هرگز اتفاق نمی افتد. هرچه این سرعت سریعتر باشد ، احتمال دارد که C از G جلوی پای تکیه گاه قرار گرفته و در نتیجه کمتر از حد ممکن باشد.

البته یک بلوز بلند قد یک مزیت دارد. تمام حرکاتی ((احادیث افزایش قد مقاله قبل تر))  که در هنگام برخاستن اندامها را بالا می برد ، درجه حرارت G را نیز بالا می برد. بنابراین یک پایه سرب کاملاً دراز و بالا رفته ، فشار بالا به سمت بالا از ران آزاد و بازوهایی که به خوبی بالا رفته اند در این مسیر کمک می کنند.

پاورقی:

من واقعاً احساس می کنم مهم است که یک مربی پرش افقی از این مفاهیم اساسی بیو مکانیکی آگاهی داشته باشد. درک آنها فقط می تواند روند مربیگری را تقویت کند.

نیگل لوئیس یک مربی ترکیبی و عملکرد مربی در سطح 4 در انگلستان است. وی چندین کتابچه راهنما فنی در زمینه پرش های بلند ، پرش سه گانه و تمرین های پلیمومتری / پیچیده تولید کرده است. نیگل بیش از 30 تجربه مربیگری در مربیگری در مسابقات پرش دارد و جزئی از تیم مربیگری بود

منبع مقاله: http://EzineArticles.com/3472041

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد