رشد قد طبیعی

آیا می خواهید به طور طبیعی قد بلندتر شوید؟ رشد قد طبیعی

رشد قد طبیعی – شرط می بندم که شما انجام می دهید زیرا کوتاه بودن می تواند بسیار ناامید کننده باشد. من این را می دانم چون یک بار هم شخص کوتاهی هستم. در آن زمان قد من فقط 5/4 است و به دلیل کوتاهی قد مردم فقط دوست دارند از من لذت ببرند به من اسم می دهند و به همین دلیل اعتماد به نفس من بسیار پایین است بنابراین صحبت با دختران امکان پذیر نیست.

از آنجا که بیشتر دختران از من قد بلندتر هستند و من می دانم که دختران مانند مردان قد بلندتر از آنها هستند.

 

من از کوتاه بودن بیمار شدم و می خواهم به طور طبیعی قد بلندتر شوم. بسیاری از مردم به من گفتند که به هیچ وجه نمی توانم قد بلند تری داشته باشم زیرا من بیش از بیست سال دارم ، اما نمی خواهم به آن اعتقاد داشته باشم زیرا می دانم راهی برای بلندتر شدن من وجود دارد.

 

هنگامی که من جستجوی خود را در اینترنت انجام می دهم و به دنبال راه هایی برای افزایش قد طبیعی می باشم ، برخی از محصولات را یافتم تا قد خود را افزایش دهم و پس از چند مورد از آنها ، در نهایت یکی از آنها را پیدا کردم که واقعاً کار کند.

 

از محصول / کتابی که آموختم:

برای رشد قد طبیعی ، باید یک ترکیب متعادل و مناسب را به همراه زمان استراحت کافی و همچنین انجام تمرینات افزایش قد ترکیب کنید. یکی از تمرینات آویزان کردن بدن تا زمانی که ممکن است باشد.

و بعد از اینکه چند هفته آن را دنبال کردم ، قد من چند اینچ افزایش می یابد. این بسیار جالب است زیرا در نهایت می توانم قد بلندتر کنم. از آنجا شروع کردم زندگی من تغییر کرد. من اعتماد به نفس بیشتری دارم و دیگر از صحبت با دختران نمی ترسم زیرا اکنون از آنها قد بلندتر هستم.

 

و دوست من از صداقت من صدا می کند زیرا در حال حاضر من قد بلندتر از آنها هستم. هنگام دیدن من باید چهره های آنها را ببینید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد