برخی فکر می کنند وقتی سن بلوغ گذشته است ، هیچ راهی برای بلندتر شدن وجود ندارد ، مردم فکر می کنند رشد آنها به پایان رسیده است

آیا می توانید بعد از بلوغ بلندتر رشد کنید؟ بله، تو میتونی! رشد بعد از بلوغ

رشد بعد از بلوغ – برخی فکر می کنند وقتی سن بلوغ گذشته است ، هیچ راهی برای بلندتر شدن وجود ندارد ، مردم فکر می کنند رشد آنها به پایان رسیده است ، به طور معمول این اتفاق می افتد که پسران 18 ساله شوند و دختران 16 ساله شوند ، با این وجود روش هایی وجود دارد که می توانید در هر سنی برای قد بلند تر استفاده کنید ، روش های طبیعی و فقط با ایجاد چند تغییر در سبک زندگی و غذای خود می توانید اینچ را به قد خود اضافه کنید. بنابراین خبر خوب این است که شما می توانید بعد از بلوغ بلندتر شوید ، اما باید مایل به ایجاد تغییرات لازم ، شکستن عادت های قدیمی و عادت های جدید برای ایجاد یک سبک زندگی جدید باشید.

 

واقعیت این است که بسیاری از افراد به دنبال راه هایی برای بلندتر شدن هر روز هستند – برخی از افراد قرص ها را انتخاب می کنند ، برخی دیگر به دنبال روش های دردناک تر مانند عمل جراحی هستند اما من راه های طبیعی افزایش قد و قد بلند تر را ترجیح می دهم حتی اگر دوست دارید این کار را بعد از بلوغ انجام دهید ، اما چگونه می توانید قد خود را افزایش داده و بعد از بلوغ بلندتر شوید؟

 

رشد بعد از بلوغ در ابتدا باید حاضر باشید این واقعیت را بپذیرید که این کار به شما زمان می بخشد و باید سبک زندگی خود را تغییر داده و عادت های جدیدی شکل دهید ، ورزش بیشتری را برای کشش عضلات خود شروع کنید ، این به افزایش میزان هورمون های رشد انسانی معروف به (HGH) کمک می کند. بدن تولید خواهد کرد این کار با خوردن غذای سالم که حاوی کلسیم ، پروتئین های ضروری ، اسیدهای آمینه و کالری هایی مانند غلات ، موز ، چای سبز و فرآورده های شیر است ، انجام می شود ، این حتی می تواند به شما کمک کند تا قد به طرز چشمگیری افزایش یابد حتی اگر در دوران بلوغ خود باشید.

 

در پایان یک توصیه مفید وجود دارد که من هر بار که می نشینم از آن استفاده می کنم ، یعنی اینکه با شانه های خود به پشت و سر خود را بنشینید ، این تمرین ساده می تواندباعثرشد بعد از بلوغ شود و قد شما را بلندتر کند.

براي بازديد از سايت من در اينجا کليک کنيد . http://greennoor.ir . سايت تخصصي افزايش قد گرين نور

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید پکیج افزایش قد 09368524133
خرید پکیج افزایش قد